Yeşil ve gri pasaportlarda onay iddialarına flaş açıklama

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy, Türk hizmet ve hususi pasaportlarının ETIAS dahilinde onay almaları gerekeceği yönündeki haberlere ilişkin, "Hizmet ve hususi pasaport hamili vatandaşlarımıza uygulanmayacağı bir kez daha teyit edilmiştir." dedi.

Yeşil ve gri pasaportlarda onay iddialarına flaş açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Nobel tepkisi: Rezalet

Erdoğan'dan flaş açıklama: Libya askeri destek isterse...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kazakistan Başbakanını kabul etti

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Başbakanı Askar Mamin'i Cumhurbaşkanlığı külliyesinde kabul etti.

Erdoğan ile Putin telefonda mutabakatı teyit etti

Suriye meselesine ilişkin gelişmelerin ele alındığı görüşmede iki lider, 22 Ekim tarihli Soçi Mutabakatı'na bağlılıklarını teyit etti

Hiç kimse bizim aramıza ayrılık tohumları ekemez

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cihanşümul İslam kardeşliğinin sınırı yoktur. Hiç kimse bizim aramıza ayrılık tohumları ekemez." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Macar mevkidaşıyla görüştü

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan Cumhurbaşkanı Janos Ader ile basına kapalı bir görüşme gerçekleştirdi.

Erdoğan 13 Kasım'da ABD'ye gidecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 13 Kasım'da Washington'a gideceği bilgisi verildi.

'Ne olursa olsun Cumhurbaşkanımıza desteğimiz tamdır'

MHP Lideri Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'yi ziyaret edip etmeyeceğine ilişkin, "Öncelikle ve önemle ifade etmeliyim ki, Sayın Cumhurbaşkanımızın ABD ziyareti hakkındaki kararı tamamıyla kendi takdiridir. Biz, Sayın Cumhurbaşkanımızın alacağı karar ne olursa olsun yanındayız, desteğimiz tamdır" dedi.

Öcalan neyse Bağdadi ve hain Gülen aynısıdır

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Bebek katili Öcalan neyse çok manidar bir zamanlamayla tasfiye edilen Bağdadi ve Pensilvanya'da koruma altındaki hain Gülen aynısıdır." değerlendirmesinde bulundu.

YİK'ten flaş açıklama: Asla taviz verilmeyecek

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda FETÖ'ye karşı yürütülen kararlı mücadeleden asla taviz verilmeyeceği üzerinde duruldu.