KYK borçları silinecek mi? Erdoğan müjdeyi duyurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KYK Kredi borçları ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu. Erdoğan, "Bu şu anda bizim gündemimizde. Değerlendirmesini yapıyoruz. Öğrencilerimizin lehine olacak bir adımı inşallah atacağız." açıklamasında bulundu.

KYK borçları silinecek mi? Erdoğan müjdeyi duyurdu

Balıkesir'de şiddetli deprem: İstanbul da sallandı

İstanbul'da suya yüzde 400 zam!

'Pensilvanya'daki olay bir projedir'

Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Pensilvanya'daki olay bir projedir. Bu proje, Türkiye üzerinde oynanan bir oyunun alametifarikasıdır." dedi.

Arnavutluk'taki depremde ölü sayısı 30'a çıktı

Arnavutluk'un Dıraç şehrine 15 kilometre uzaklıkta meydana gelen 6,3 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 30'a yükseldi.

MSB'den Pençe operasyonlarına ilişkin açıklama

Milli Savunma Bakanlığı Pençe Harekatı operasyonlarına ilişkin yaptığı açıklamada, bugüne kadar 170 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

'Testinin içinde ne varsa dışına da o sızar'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Testinin içinde ne varsa, dışına da o sızar." hatırlatmasında bulunarak, "Bunların içi de belli, dışı da belli. Biz bu gafillere rağmen, hedeflerimize dört elle sarılmaya, ülkemizi büyütmeye, güçlendirmeye, milletimizin refahını artırmaya devam edeceğiz." dedi.

3 HDP'li eski belediye başkanı tutuklandı

Mardin'de terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan Mazıdağı, Savur ve Derik ilçelerinin HDP'li eski belediye başkanları tutuklandı.

''Filistin meselesinin çözümü, Ortadoğu'da adaleti sağlamanın en önemli yoludur''

Çin'deki Uluslararası Çalışmalar Enstitüsü, Ortadoğu ve bölgesel gelişmelere ilişkin bir makaleme kaldı. 'Ortadoğu bölgesi uzun zamandan beri savaş acısı çekti' denilen makalede, "Devletler arasında savaşlar ve bölgesel çatışmalar birbirini izledi. Aşırıcılık ve terör faaliyetleri arttı. Tüm bunlar bölgenin sosyo-ekonomik gelişimini bir hayli engelledi. Zengin kaynaklara sahip olmasına rağmen, Ortadoğu bölgesindeki “gelişme açığı” ve “güvenlik açığı” bölge ülkelerini rahatsız etmeye devam ediyor." ifadeleri dikkat çekti.

Başkan Erdoğan'dan net mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türk-Katar Birleşik Müşterek Kuvvet Komutanlığı samimiyetin timsalidir. Sadece Katar'ın değil, bütün Körfez bölgesinin istikrarı ve barışına da hizmet etmektedir." dedi.

Ankara'da 2 gün boyunca F-16'lar uçacak

Ankara Valiliği, 25-26 Kasım tarihlerinde başkent semalarında F-16'lar ve diğer hava araçları tarafından yüksek ve alçak irtifada test uçuşları yapılacağını bildirdi.