Ziraat Bankası'ndan "Konut Kredisi" uygulaması
Seracılıkta dev yatırım
300 bin kişinin beklediği kuralar 26 Haziran'da
Cari açık 15 yılın en düşük seviyesine indi
Kredi kartı sahiplerine müjde: Taksit sayısı arttı

Toyota'sı olanlara yaza özel kampanya

Çifte indirim: Benzin ve motorine yeni tarife

Benzin ve motorin fiyatları uluslararası piyasalardan gelen haberlerle bu gece yarısından itibaren indirim gelmesi bekleniyor. Benzin ve motorinin ton fiyatının düşmesi, kurun bayramda gerilemesiyle bu gece yarısından itibaren benzinin litre fiyatında 17 kuruş, motorinin litre fiyatında ise 21 kuruş indirim bekleniyor.

Dolarda sert düşüş! Kritik seviyenin altına indi

Turizmde bayram yoğunluğu

Son teknoloji desteğiyle ilk sondaj başladı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez yaptığı açıklamada, Kırklareli'nde Çeşmekolu 2 kuyusunda ilk sondajın başladığını belirterek "Bu kuyunun diğer kuyulardan farkı şu, ankonvansiyonel dediğimiz klasik olmayan yeni teknolojiyi burada kullanacağız. Ağırlıklı olarak bu teknoloji ilk ABD'de kullanıldı, şimdi Türkiye'de de kullanmaya başladık" dedi.

Bayram müjdesi: 10 gün ücretsiz

Son Eklenenler

1

Askerlik 6 aya düştü: Terhisler ne zaman başlayacak?

2

Anket firmasından AK Parti'ye 'ahlaksız' teklif!

3

Veliler dikkat: Okula başlama yaşı değişiyor

4

Mursi'nin şehadetinden de korktu: Alarm verdi

5

Bakan Akar ile Şoygu arasında kritik telefon

6

'Mursi ölmedi, öldürüldü!'

7

Mursi mahkeme salonunda şehit oldu

8

Bodrum'da tekne battı: 8 ölü

TL ile bitcoin fırtınası!

Bitcoin fiyatlarının 8 bin doları yeniden aştığı, Türkiye'de ise doların yükselişte olduğu bugünlerde kripto para piyasasında Bitci'den Türk Lirası hamlesi geldi. Dolar bazında 17 Aralık'tan bu yana yüzde 143 yükselen bitcoin fiyatının TL bazında ise yüzde 187 değer kazanması gözleri TL ile bitcoin alım-satımına çevirdi. Piyasada Türk Lirası ile bitcoin alım satımına ciddi talep olduğuna dikkat çeken, kripto para pazarında yeniliklerin öncüsü Bitci.com, platformunda TL ile bitcoin alım-satımını başlattı

Yetiştiriciye müjde! Ödemeler yarın başlıyor

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli yaptığı açıklamada, 2019 Yılı Şubat ve Mart Ayı Çiğ Süt Destek Ödemeleri'nin yarın saat 18.00'den sonra yapılacağını duyurdu.

Albayrak'tan müjde! 3 alana 30 milyar destek

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yaptığı açıklamada, İVME (İleri, Verimli, Milli Endüstri) Finansman Paketi ile üç ana faaliyet alanına üç kamu bankasının katılımıyla yılsonuna kadar 30 milyar liralık bir finansman sağlanacağını açıkladı.

TBMM o Kanun Teklifi'ni kabul etti

Turizmde teşviki içeren Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

Dünyanın yeni mücadele alanı: Doğu Akdeniz

Yeni enerji kaynaklarının keşfedilmesi ve büyük miktarda doğalgaz bulunması sebebiyle büyük devletlerin neredeyse hepsinin gözünü Akdeniz'e çevirdi.

İş arayanlara müjde: 11 bin personel alacak

Adalet Bakanı Gül, adliyeler, Bakanlık merkez teşkilatı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 11 bin 78 personel istihdam edileceğini bildirdi.

Pamuk üretimi için rekor yaşanacak

Ulusal Pamuk Konseyi Başkanı Balçık yaptığı açıklamada, "Türkiye'de rekoru yaşayacağımız yıl olarak tarihe geçeceğiz. En büyük hedefimiz 1 milyon tonun üzerine çıkmak." ifadelerini kullandı.

Enflasyonun kademeli olarak düşmesi bekleniyor

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Ülke Riskleri Grubu Direktörü Yves Lemay, Türkiye'de enflasyonun kademeli olarak azalmasının beklediklerini ifade etti.

Çok Okunanlar

  • 1

    Anket firmasından AK Parti'ye 'ahlaksız' teklif!

  • 2

    Askerlik 6 aya düştü: Terhisler ne zaman başlayacak?