Yunan'ı çıldırtan anlaşmanın ardından skandal hamle!

Türkiye ile Libya arasında imzalanan anlaşma Yunanistan'ı rahatsız etmiş durumda. Birleşmiş Milletler'e (BM) şikayette bulunan Atina yönetimi, "Türkiye ile Libya arasında yapılan anlaşma geçersiz ve kötü niyetli, bölgenin istikrarı için tehdit" açıklaması yaptı. Açıklamada, Türkiye ve Libya'ya yaptırım uygulanması çağrısında bulunuldu. AB Komisyonu Başkanı Yunanistan'a destek verip "Yanınızdayız" dedi.

Yunan'ı çıldırtan anlaşmanın ardından skandal hamle!

Yunan küstahlığı: 'Türkler bu dilden anlar' diyerek gemimize kilitledi

ABD'den 23 yıl sonra flaş Sudan kararı!

Türkiye ve Katar arasında dünyayı çıldırtacak anlaşmalar!

Türkiye ile Katar arasında yapılan Stratejik Komite 5. Toplantısı'nın ardından 7 dev anlaşma imzalandı.

Çin zulmü: Kaçmalarına asla izin vermeyin

Çin hükümetinin basına sızan gizli belgeleri, Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde bulunan tartışmalı kamplardaki işleyişi ve baskıyı ortaya koydu.

Ruslar tarih verdi: Türkiye'nin hizmetine girecek

Rusya Federal Askeri-Teknik İşbirliği Servisi Başkanı Dmitriy Şugayev, S-400 hava savunma sisteminin 2020 baharına kadar kullanıma hazır hale getirilerek Türk ordusunun hizmetine verileceğini söyledi. Şugayev Türk uzmanlarının eğitiminin de 2019 yılı sonuna kadar tamamlanacağını belirtti.

Almanya'dan skandal 'Türkiye' çağrısı

Almanya'da muhalefet kanadında yer alan Yeşiller Partisi, Suriye'nin kuzeyinde Güvenli Bölge oluşturmak amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı nedeniyle Türkiye'ye yaptırım çağrısında bulundu.

İdlib'de zulüm bitmiyor

İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde Rusya'nın sürdürdüğü hava saldırılarında 9 sivil hayatını kaybetti.

Rumlar'dan büyük skandal: KKTC bayrağı yaktılar

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 36'ncı yıl dönümünde Rum tarafında düzenlenen eylemlerde KKTC bayrağı yakıldı. Rumların bayrak yakma eylemine KKTC'den sert tepki gelirken, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Birleşmiş Milletler'i devreye sokacağını açıkladı.

Gözümüz Bağdadi'nin üçüncü adamında!

ABD Başkanı Donald Trump, ''Gözümüz Bağdadi'nin yerine gelen üçüncü adamının üzerinde. Üçüncünün sorunu büyük, çünkü nerede olduğunu biliyoruz.'' dedi.

İdlib'de siviller hedef alınıyor

Rusya'ya ait savaş uçaklarının, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ndeki yerleşimlere yaptığı saldırıda iki sivil hayatını kaybetti, çok sayıda kişi de yaralandı.